Duben 2012

Úvod - tvorba www stránek

24. dubna 2012 v 11:41
Přemýšlíte o tom, že pro svou firmu vytvoříte internetovou prezentaci, jenomže si nejste jisti, co vše taková tvorba www stránek obnáší? Potom vězte, že pro své webové stránky budete potřebovat v základě dvě věci - web hosting, tedy prostor na internetovém serveru a webové stránky samotné, tedy několik souborů, které povětšinou bývají napsány v programovacích jazycích - HTML kódu, CSS a jiných. Pak už jde jen o to "natáhnout" stránky na server a průběžně aktualizovat jejich obsah, abyste na nich vždy měli aktuální informace a HTML kód, aby je i nejnovější prohlížeče přečetly správně a také udržovat web dobře optimalizovaný pro vyhledávače.

To vše si můžete vytvořit sami a bude vás to stát jen váš čas, stejně jako můžete mít bezplatný hosting. Nicméně takový web zdarma se pro internetovou prezentaci firmy moc nehodí. Je to dáno tím, že bezplatné hostingy bývají zatíženy přidanou reklamou, odkazující na třetí firmy, nemluvě o tom, že URL adresa vašich firemních stránek bude pravděpodobně obsahovat subdoménu. Přitom se nemusíte se stránkami mořit sami, místo toho se můžete obrátit společnosti jako je Internet123.cz, která pro vás vytvoří kvalitní internetovou prezentaci za rozumné peníze, přičemž cena bude zahrnovat nejen prezentaci samotnou, ale i její správu, zákaznickou podporu, hosting, doménu a třeba i SEO optimalizaci.

Rozhodnete - li se vyzkoušet služby Internet123, dostane se vám zdarma ukázky v podobě se stavení návrhu webu - tedy takových věci, jako jsou klíčová slova, cílová skupina, návrh struktury; pokud se společností uzavřete smlouvu, bude pro vás navržena struktura webu, stejně jako vícero grafických návrhů a vy si budete moct vybrat, který se vám líbí více a který nejvíce odpovídá potřebám vašim i vašich klientů. Na výběr přitom máte ze tří produktových balíčků, těmi jsou web Start, web Profi a web Firma. Základní Start obsahuje kompletní stránky, zmíněnou zákaznickou podporu, hosting, doménu, ale třeba i umístění Google mapy na vaše stránky a pravidelné měsíční statistiky. Navíc si můžete pořídit reklamu na významných místech (Google, Seznam, Facebook) nebo třeba nechat vytvořit video prezentující vaši firmu.

Web zdarma

24. dubna 2012 v 11:36
Jestli váš web je již zhotoven, ale bohužel nemá vysokou návštěvnost a tím pádem o vaší firmě ví málo lidí. Chyba může být na straně kvality vašich internetových stránek. Mnoho společností, které nabízejí web zdarma, automaticky dávají na vaše stránky svou reklamu a vytvoření stránek nechají jenom na vás.

Struktura webu a design

24. dubna 2012 v 11:33
Váš nový web je vizitkou vaší firmy. Pokud chcete, aby vaše stránky byly zajímavé a aby se na nich váš nový zákazník cítil dobře a především našel to, co hledá, nechte si je udělat od odborníků. Ti, přesně ví, jak by měli stránky zaujmout, co by měly obsahovat.

Jak má vypadat webová stránka

24. dubna 2012 v 11:31
Pokud uvažujete o nových internetových vaší firmy nebo jen chcete pozměnit ty dosavadní. Nechte si poradit a zpracovat své informace o firmě na úrovni. Jestli nepatříte mezi ty, co vědí jak vytvořit www stránky, přenechejte to odborníkům.

Propagace webových stránek

23. dubna 2012 v 14:24
Po tom, co jsme si uvědomili, co chceme na svých webových stránkách prezentovat, můžeme začít s realizací. Tvorba webových stránek pomocí tagů HTML jazyka je určitě zábavnější, rychlejší a efektivnější. Neustále se můžeme naučit něco nového. Je důležité pamatovat na to, aby naše www stránky byly viditelné, přístupné a přehledné.

Vlastní tvorba webových stránek

23. dubna 2012 v 14:18
Zajímá vás, jak vytvořit www stránky? Stejně jako lidé užívají různé kódy pro vzájemnou komunikaci, i počítačové programy fungují pomocí svých komunikačních kódů. Chceme-li vytvořit webové stránky, měli bychom si osvojit komunikaci pomocí rozmanitých HTML kódů, které nám dopomohou k našemu cíli.