Propagace webových stránek

23. dubna 2012 v 14:24
Po tom, co jsme si uvědomili, co chceme na svých webových stránkách prezentovat, můžeme začít s realizací. Tvorba webových stránek pomocí tagů HTML jazyka je určitě zábavnější, rychlejší a efektivnější. Neustále se můžeme naučit něco nového. Je důležité pamatovat na to, aby naše www stránky byly viditelné, přístupné a přehledné.


Viditelnost zajistíme určitě pomocí určité propagace webu - ať už pomocí vyhledávačů, katalogů nebo zpětnými odkazy s pomocí jiných uživatelů. Důležitou součástí je přesná a jednoduchá přehlednost naší stránky, aby recipienti nebyli odrazeni hned po prvním navštívení stránky tím, že nemohou nic najít, ztrácejí se a mají celkové problémy s porozuměním obsahu. Samozřejmě musíme pamatovat na to, že pokud svůj web propagujeme, měli bychom dbát na jeho správu a aktualizaci.

Podstatnou úspěšnost webu zajišťuje také celkový webdesign stránky. Ještě než se dostaneme k obsahu webu, který by měl být taktéž logicky strukturovaný a srozumitelný, první pohled padne na celkovou úpravu stránky. Samozřejmě nám bude perfektní design k ničemu, jestliže naše stránka nebude viditelná. Měli bychom tedy pamatovat především na viditelnost, přístupnost, přehlednost, obsah webu a grafickou úpravu. Všechny složky spolu úzce souvisejí a prakticky taky spolupracují, mohou být jednotlivými příčinami případného neúspěchu naší stránky. Jestliže pociťujeme neúspěch, pomůžeme nám prostá analýza webu, která naši webovou stránku podrobí kompletnímu rozboru. Následně nás informuje o příčinách nezdaru, nabízí možné řešení situace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama