Úvod - tvorba www stránek

24. dubna 2012 v 11:41
Přemýšlíte o tom, že pro svou firmu vytvoříte internetovou prezentaci, jenomže si nejste jisti, co vše taková tvorba www stránek obnáší? Potom vězte, že pro své webové stránky budete potřebovat v základě dvě věci - web hosting, tedy prostor na internetovém serveru a webové stránky samotné, tedy několik souborů, které povětšinou bývají napsány v programovacích jazycích - HTML kódu, CSS a jiných. Pak už jde jen o to "natáhnout" stránky na server a průběžně aktualizovat jejich obsah, abyste na nich vždy měli aktuální informace a HTML kód, aby je i nejnovější prohlížeče přečetly správně a také udržovat web dobře optimalizovaný pro vyhledávače.

To vše si můžete vytvořit sami a bude vás to stát jen váš čas, stejně jako můžete mít bezplatný hosting. Nicméně takový web zdarma se pro internetovou prezentaci firmy moc nehodí. Je to dáno tím, že bezplatné hostingy bývají zatíženy přidanou reklamou, odkazující na třetí firmy, nemluvě o tom, že URL adresa vašich firemních stránek bude pravděpodobně obsahovat subdoménu. Přitom se nemusíte se stránkami mořit sami, místo toho se můžete obrátit společnosti jako je Internet123.cz, která pro vás vytvoří kvalitní internetovou prezentaci za rozumné peníze, přičemž cena bude zahrnovat nejen prezentaci samotnou, ale i její správu, zákaznickou podporu, hosting, doménu a třeba i SEO optimalizaci.

Rozhodnete - li se vyzkoušet služby Internet123, dostane se vám zdarma ukázky v podobě se stavení návrhu webu - tedy takových věci, jako jsou klíčová slova, cílová skupina, návrh struktury; pokud se společností uzavřete smlouvu, bude pro vás navržena struktura webu, stejně jako vícero grafických návrhů a vy si budete moct vybrat, který se vám líbí více a který nejvíce odpovídá potřebám vašim i vašich klientů. Na výběr přitom máte ze tří produktových balíčků, těmi jsou web Start, web Profi a web Firma. Základní Start obsahuje kompletní stránky, zmíněnou zákaznickou podporu, hosting, doménu, ale třeba i umístění Google mapy na vaše stránky a pravidelné měsíční statistiky. Navíc si můžete pořídit reklamu na významných místech (Google, Seznam, Facebook) nebo třeba nechat vytvořit video prezentující vaši firmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 oznamovac oznamovac | Web | 27. listopadu 2012 v 23:23 | Reagovat

našel jsem super firmu na tvorbu webových stránek. Udělají Vám webové stránky zdarma, když si objednáte SEO optimalizaci. Už jsme na prvním místě. Doporučuji. www.enext.cz

2 tvorba webových stránek tvorba webových stránek | E-mail | Web | 22. listopadu 2014 v 21:00 | Reagovat

Kdyby jste chtěli vytvořit nový web, tak našim oborem je tvorba webových stránek a tvorba webu včetně seo optimalizace. Tvorba webových stránek není jediným odvětvím, kterým se zabýváme.   www.letral-solution.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama